2009 Terex 860SX

Shitet nga: vehicle 06 Shk 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 800 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
2395 h
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim