2011 Kubota K2011

Shitet nga: vehicle 01 Dhj 00:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
951 h
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim