25-35

Shitet nga: Labinot 02 Jan 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamjonin 25-35 ne gjendje te shkelqyer me servise te kryera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim