Actros 18 48

Shitet nga: Vedati 05 Qer 23:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamionin actros 18 48 viti 99 ka klim rotarder tempomat ndrrusi I shpejtesive elektronik gomat e reja ni vit regjistrim qmimi me marrveshje 044247025
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim