Actros

Shitet nga: Actros 07 Shk 00:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Actros 1840
Retarder
Tempomat
Webasto
n gjendje extra te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim