Actros

Shitet nga: Actros 09 Shk 01:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Actros 1840
N gjendje extra te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim