Ahnheger ( perkolic ) per bager

Shitet nga: Faredin 05 Jan 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Ahnheger ( perkolic ) per bager
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim