Anheger per bager

Shitet nga: Faredil 19 Dhj 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Anheger per bager e po sa ardhun nga Zvicra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim