Anherger "perkolic" per bager

Shitet nga: Faredin 10 Shk 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Anherger "perkolic" per bager
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim