Auto kran. GROVER. AP 308

Shitet nga: Dashi 29 Jan 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
8 ton
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim