Autobus Man

Shitet nga: Edison Bajrami 09 Pri 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 000 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Autobusi eshte ne gjendje perfekte sapo i jane bere sherbimet.Ka 36 vende viti I prodhimit 1994,Motorr me 6 pistona,me ritarder.Autobusi ndodhet ne durres
Cmimi i diskutushem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim