Autokranin. Grover. 8 T

Shitet nga: Badallaj.5 Dashi 04 Jan 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Autokranin Glover 8 .t
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim