Autoshlep

Shitet nga: Besim Grulaj 11 Jan 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 200 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamionet Dopjo gom Shlep 410 D
Pllaton me ngritje Hidraolike ne gjatsi prej 1 M
Pllaton me gjatsi 5.10 M
Pllaton me gjersi 2.10 M
Kamt me terheqje Manualle me dor
Sajlla terheqese me gjatsi prej 25 M 3 Ton
Pesha maximale per ngarkes 2200 Kg
Ne gjendje shum te mir me regjistrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim