Bager Dreser

Shitet nga: Badallaj.5 Dashi 04 Jan 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Bager. Dreser
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim