Bager

Shitet nga: Liridon 29 Dhj 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes bagerin 912 litronik ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim