Bager caterpilar

Shitet nga: Edi 02 Tet 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 200 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes bagerin Caterpilar 303 , viti 2006 , ka te kaluar vetem 2.800 or , 4 ton ne gjendje te shkelqyer , i gatshem per pun . I ka te kryer gjitha serviset eshte tip top .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim