Bager

Shitet nga: Afrim 29 Jan 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 000 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes bagerin viti 2006 te kalume i ka 5000 gjendet ne zvicerr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim