Bageri 3,5 ton

Shitet nga: Dzevat 23 Sht 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Bageri i vogel 3,5ton
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim