Bageri+Kamion

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: elshani 27 Tet 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet bageri 902 Litronic.si dhe Kamioni mercedes 3 aks 26×28..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim