Bageri Liebherr

Shitet nga: xxxx 30 Nën 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet bageri ne gjendje shum te mir. teknike...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim