Bejm hapjen e bunarve

Shitet nga: Toni-m prizren 10 Jan 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Bejm hapjen e bunarve me gypa te betonit dhe me gypa te plastikes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim