Bejm hapjen e bunarve Dhe pilotave

Shitet nga: Qamil 14 Jan 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Bejm hapjen e bunarve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim