Bejm hapjen e bunarve

Shitet nga: Qamil 28 Dhj 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Bejm hapjen e bunarve Dhe punime me bagera dhe kamiona
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim