Bejm hapjen e bunarve

Shitet nga: Qamil 18 Shk 19:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Bejm hapjen e bunarve me gypa te betonit dhe te plastikes deri 200 metra thellsi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim