Betonjer

Shitet nga: Hajri Badalli 05 Gsh 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Betonjere per 3 aks qe montohet ne kamion me motorr 4 klipa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim