Borepastruese

Shitet nga: Rrahim 11 Shk 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Borepastruesja eshte ne gjendje te mir pune
E gjuan deboren 15m larg dhe ne cilin drejtim te deshiron
044 191 433
045 683 579
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim