Cistern. 4 akse

Shitet nga: Culi 02 Mar 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Cistern. 4akse me volontere doxhital e ardhur nga zvicrra ne xhendje shum te mir pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim