Citroën jumper 2.5TDi

Shitet nga: xeni krasniqi 01 Pri 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 400 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Citroën jumper 2.5TDi viti prodhimit 2000 i pa doganuar i ardhur nga zvicra e 7 ulse 142000 km
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim