Citroën jumper 2.5TDi viti prodhimi 2000

Shitet nga: Xeni KRASNIQI 29 Nën 09:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Citroën jumper 2.5TDi viti prodhimi I 2000 I pa doganuar I ardhur nga zvicra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim