Citroën jumper 2.5TDi viti prodhimit 2000

Shitet nga: xeni krasniqi 28 Jan 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 600 EUR   3 500 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
kamioneta Citroën jumper 2.5TDi viti prodhimit 2000 ne gjendje te mir i pa doganume
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim