Citroen Jumper

Shitet nga: Shaip 02 Dhj 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
CItroen Jumper 2.2HDi
Viti 2007
I ardhur nga Gjermania
pa dogan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim