Citroen jumper 2005

Shitet nga: Osman 14 Dhj 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitit kombi Citroen nuk osht i doganum viti 2005 viber 045-554-076
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim