Diferencial

Shitet nga: Besart 04 Shk 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet difercjalli par qe ngren I mrami me federa edhe federa proteqnit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim