E ardhun nga ch

Shitet nga: Faredin 31 Jan 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
E ardhun nga ch
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim