Ebebin

Shitet nga: Edi 15 Dhj 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes ebebinen ne gjendje te rregullt , nuk i mungon asgje , veq me montu ne kampion . Ebebina eshte per kamion 8/14 dhe te ngjajshem .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim