Eskavator

Shitet nga: Besart 05 Jan 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Menzi muck n shitje t ardhur na zvicrra n gjendje t rregullt kan 7 korpa
Qmimi sipas marrveshjes
+37744621548
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim