FIAT DUCATO

Shitet nga: Enver Krasniqi 02 Mar 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
FIAT DUCATO KOMBI 2.8JTD RKS I QLAJMRUM.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim