FORD TRANZIT 2002 DIESEL

Shitet nga: muharrem 08 Nën 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 750 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
kombi eshte i ardhur nga germania pa dogan nuk eshte i vozitur ne kosove.servisimin e ka te mbaruar.me te gjitha parametrat eshte ne rregull.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim