Federa per kamion

Shitet nga: Arben 17 Dhj 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shiten federat 5 flet jan te kompletuara me armortizera ballashtan 4 cuga vetem mi montu ne shasi per me shum info mund te kontaktoni ne numrin 044128298
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim