Fiat Ducato

Shitet nga: avdi badalli 04 Mar 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Ne gjendje te rregullt i sapoardhur nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim