Fiat ducato

Shitet nga: Fiat 11 Shk 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamioneta dupell kabin viti i prodhimit 2000 kilometra 154000 regjistrim deri muajin gusht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim