Fiat ducato

Shitet nga: Fiat ducato 12 Shk 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamioneta dupell kabin viti prodhimit 2000 km 154000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim