Fiat i po sa ardhur prej gjermanije

Shitet nga: Gjemajli 05 Mar 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes fijatin 2.8 dizel viti 2000 i po sa ardhur prej gjermanije
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim