Ford Escort -88

Shitet nga: xhema 21 Shk 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes ford escort ose baj ndrim me naj vetur te vogel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim