Ford Transit -01

Shitet nga: Murat 15 Gsh 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 100 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Ford tranzit viti 2001 me dogan te paguar per me shum 049134596
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim