Ford Transit

Shitet nga: Genci 25 Jan 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes picapin shum ne gjendje te mire ne tetor e kom regjistrue kae regjistrim deri ne mujin e 10.2017.Per inf ne tel 049-82 89 89
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim