Ford Transit

Shitet nga: bucii 21 Shk 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kombin i posa ardhur nga zvicra 2006 viti i prodhimit 2.0 dizel me goma te reja me klim me 9 ulse
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim