Ford kombi

Shitet nga: ford 06 Shk 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet kombi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim