Ford tranzit

Shitet nga: Ford 25 Tet 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet ford tranzit 2.4 dizel rks asht regjistrimi nuk ka tabelat jan te dorzune denim nuk ka asht ne gjendje te mir ska nevoj per asnje investim ndrrim nuk baj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim