Gjenerator 38 KW

Shitet nga: Auto Servis "LEOTRIMI" 17 Dhj 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Gjenerator 38 KW ne gjendje te mir pune, me Goma per levizje te let ne vende te caktuara
Çmimi i diskutushem, gjithashtu bejm ndrim ne vetura
per me shum na kontaktoni..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim